Uncategorized

Zwrot za prąd Tauron

Tauron wdrożył program kliencki „Zwrot za prąd”, dzięki któremu klient sprzedawcy wybierając kilka produktów i usług może otrzymać zwrot w wysokości nawet 760 zł.

Bonusy od sprzedawcy

Tauron w swojej ofercie ma nie tylko energię elektryczną i gaz, ale i także inne powiązane produkty m.in. instalacje fotowoltaiczne, ekogroszek. To jakiej wysokości będzie zwrot zależy od ilości produktów i usług, które klient zakupi od Tauron. Im więcej produktów i usług, tym większy zwrot. Maksymalny zwrot wynosi 760 zł.

Co oferuje Tauron?

Tauron obliczył, że klient który zdecyduje się podpisać ofertę „Serwisant Gazowy 24H” może otrzymać bonus wynoszący 20 zł. Jeśli dodatkowo wybierze pompę ciepła albo kocioł gazowy to kwota bonusu zwiększa się o 200 zł. Do 420 zł może wynieść bonus, jeśli ten sam klient wybierze także ofertę partnera Taurona – Play albo NC+. W sumie można zaoszczędzić nawet 760 zł, jeśli klient zdecyduje się także na zakup klimatyzacji, kotła na ekogroszek czy instalacji fotowoltaicznej.

O Tauron

Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce sprzedawców prądu. Należy do Grupy Tauron – jednej z największych koncernów energetycznych w naszym kraju. Grupa obsługuje około 5,3 mln klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *